SERVIS VÝTAHŮ

Vážený zákazníku, kvalitní servis by měl obsahovat činnosti, které zaručí bezpečný provoz vámi provozovaného zdvihacího zařízení. Jako majitelé či provozovatelé zařízení nesete nemalou odpovědnost za jeho technický stav.

Přeneste tuto odpovědnost na profesionály. Garantujeme smluvní ujednání, které vám zabezpečí spolehlivý, bezpečný a kvalitní servis výtahů nebo jiných zařízení. Dlouholeté zkušenosti v oboru jsou pro nás výhodou. Umíme Vám nabídnout optimální mix služeb s ohledem na mnoho faktorů, které denně ovlivňují provozní vlastnosti zdvihacích zařízení. Víme, co vaše zařízení vyžaduje.

Rozlišení náročnosti provozních podmínek jsme zohlednili v návrhu servisních souborů, které vám předkládáme k vašemu výběru. Je naprosto samozřejmé, že se dokážeme přizpůsobit vašim přáním a požadavkům. Jednotlivé služby lze libovolně kombinovat a flexibilně reagovat na podmínky konkrétního provozu. Vážený zákazníku, preferujeme osobní komunikaci a individuální přístup. Jsme přesvědčeni, že naši obchodní technici vám předloží tu nejlepší servisní nabídku. Kontaktujte prosím naše prodejce v oblasti servisních a servisu výtahů

V současné době zajišťujeme servis našim zákazníkům na více jak 1400 výtazích, různých nosností a technického provedení. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně. Naše služby jsou pro vás zárukou bezpečného provozu.

SERVIS VÝTAHŮ
IDENTIFIKACE POPIS SLUŽBY V CENĚ SLUŽBY NA OBJEDNÁVKU V CENĚ SLUŽBY NA OBJEDNÁVKU V CENĚ SLUŽBY NA OBJEDNÁVKU
Preventivní prohlídky 1a Odborné prohlídky
1b Provozní prohlídka (dozorce výtahu)
1c Odborné zkoušky
1c Inspekční prohlídky
Servis zařízení 2a Preventivní údržba
2b Servis 7.00 až 15.30
2c Servis 15.30 až 7.00
2d Dopravné a cestovné v rámci služby
2e Odborná asistence
LIFTMONT help 3a Dispečink 0.00 až 24.00 hod.
3b LIFTMONT help assistance®
Provozní podmínky 4a Úklid prohlubně výtahu
4b Úklid strojovny výtahu
Podpůrné činnosti 5a Drobné zámečnické práce
5b Drobné zednické práce
Komunikace 6a Liftmont-E komunikace®
6b Liftmont-E konto®